Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Kino-Teatr Powiśle
Tel.55 277 23 06
e-mail: kino@scksztum.plPowiększ

 

03-05.07.2020, godzina 18:00

 

czas trwania: 1 godz.30 min.

reżyseria: Andrejs Ēķis

scenariusz: Andrejs Ēķis

gatunek: Komedia

produkcja: Polska / Łotwa

Grupa ludzi, niezadowolona z dotychczasowego życia erotycznego, przekona się, że trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie płotu.

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

10-12.07.2020, godzina 18:00

 

czas trwania: 2 godz.10 min.

reżyseria: Jan Komasa

scenariusz: Mateusz Pacewicz

gatunek: Thriller

produkcja: Polska

Wydalony z Uniwersytetu Warszawskiego student prawa, zostaje przyłapany na plagiacie. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich.

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

12-19.07.2020, godzina 16:00

 

czas trwania: 1 godz.29 min.

reżyseria: Reinhard Klooss

scenariusz: Reinhard Klooss

gatunek: Animacja / Komedia

produkcja: Chiny / Niemcy / Wielka Brytania

W mieście opuszczonym przez ludzi grupa rozpieszczonych, przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych z elegancką kotką Bellą na czele, nie bardzo umie radzić sobie bez swoich opiekunów.

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

23, 24, 26.07.2020, godzina 18:00

 

czas trwania: 1 godz.57 min.

reżyseria: Andrew Erwin / Jon Erwin

scenariusz: Jon Erwin / Jon Gunn

gatunek: Dramat / Muzyczny

produkcja: USA

Prawdziwa historia miłości wystawionej na próbę. Gdy wydaje się, że zdobywający popularność piosenkarz i jego ukochana mają świat u stóp, ich szczęście burzy diagnoza, która brzmi jak wyrok.

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

25.07.2020, godzina 19:00

Riverdance Show: 25 lat na scenie Nowe przedstawienie z okazji 25-lecia, przenosi Riverdance w XXI wiek i całkowicie pochłania widzów , hipnotyzując ich niezwykłą siłą muzyki i tańca. 25 lat temu, 7 minut występu , na zawsze zmieniło oblicze irlandzkiego tańca. Krótki występ w telewizyjnym show Eurowizji, dał milionom ludzi na świecie nowe spojrzenie na kulturę i taniec irlandzki. Obecnie, 25 lat później, kompozytor Bill Whelan, nagrał wspaniałą ścieżkę dźwiękową a producent Moya Doherty i reżyser John McColgan całkowicie przeprojektowali przełomowy program i obecnie mamy do czynienia z innowacyjnymi i spektakularnymi efektami świetlnymi, choreografią, scenerią i kostiumami. Ta produkcja, nagrodzona nagrodą Grammy za musical, to uznany na całym świecie wyjątkowy pokaz wybuchowej energii Irlandzkiego tańca. Nakręcony na żywo w Dublinie, w miejscu, gdzie to wszystko się zaczęło, od teraz po raz pierwszy na ekranach kinowych na całym świecie – w tym w Polsce!

 

/źródło Filmweb/

Powiększ

 

31.07 - 02.08.2020, godzina 18:00

 

czas trwania: 1 godz.37 min.

reżyseria: Eric Lartigau

scenariusz: Thomas Bidegain / Eric Lartigau

gatunek: Komedia

produkcja: Belgia / Francja

Instagramowa znajomość, która zmieniła jego życie.
Stéphane, francuski szef kuchni, ma wszelkie powody, by czuć się spełniony. Dumny z dwóch dorosłych synów i za pan brat z wyrozumiałą eks żoną, wiedzie spokojne życie mężczyzny w średnim wieku. Do chwili, gdy zupełnie przypadkiem, poznaje na Instagramie tajemniczą i piękną Soo z Korei. Ich Instagramowe kontakty nie mają końca. Stéphane opowiada jej o przepięknych widokach z francuskiej części Kraju Basków a ona o życiu w Seulu, mieście kwitnącej wiśni. Pomimo dystansu i barier kulturowych świetnie się rozumieją. Pewnej nocy Stéphane decyduje się na spontaniczny i szalony wyjazd do Seulu.

 

/źródło Filmweb/